Новини

2016-12-22

Активісти «Об’єднання «Самопоміч» привітали діток з улюбленим святом

У День святого Миколая депутати та активісти від «Об’єднання «Самопоміч» з миколайчиками для малечі відвідали дитячі садочки, школи, школи-інтернати та дитячі центри районів та обласного центру.

Голова фракції  «Об’єднання Самопоміч» Вадим Соляник разом з Вадимом Печенюком відвідав Буднянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Шаргородського району, дитячі садочки №1, №3 у м. Шаргород.

Голова обласної партійної організації Ігор Хміль спільно з Наталією Горою, Вікторією Ковальчук, Людмилою Стефаненко привітали діток Ободівської школи-інтернату, відвідали тростянецьку середню школу, Летківський дитячий садочок.

Голова Вінницького ГО «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Ільчишен разом  з Оленою Бугаковою та Віталієм Островським завітали до Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, колектив якого відзначив Подякою за безкорисливу допомогу члена Вінницької команди Об’єднання «Самопоміч» Віталія Островського.

Голова Тиврівського районного осередку ПП «Об’єднання «Самопоміч» Борис Швець на День Святого Миколая організував для діток Тиврівщини поїздку на свято «Дива від Святого Миколая» до обласного центру. Під час заходу дітлахи мали можливість прийняти участь у веселих конкурсах та розвагах, а також переглянули цікаву концертну програму, організовану Вінницькою обласною організацією «Союз організацій інвалідів України». Всі дітки-учасники поїздки традиційно отримали святкові подарунки.

В усіх навчально-виховних закладах традиційно в цей день пройшли святкові ранки, які дітки готували разом з вихователями і виступали перед гостями у ролі сніжинок, янголів та казкових героїв. Ну і, звичайно, дочекалися подарунків: солодощів, іграшок, книжок.

20 грудня  в рамках Спеціальної  олімпіади України «Маленькі спортсмени» у парку сімейного відпочинку «Дитяча планета» в ТРЦ «ШОК» відбулося дитяче передноворічне свято для дітей з інвалідністю. Особливі діти, їхні батьки та однокласники СЗОШ №10  кілька годин поспіль разом танцювали, проходили естафету, стрибали на батутах та. На завершення дітки отримали чудові подарунки –сувеніри. Організаторами заходу стала Спеціальна Олімпіада України, Благодійний фонд «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток» та за підтримки депутата Вінницької обласної Ради ПП “Об’єднання “Самопоміч”, заступника керівника виконавчого апарату, голови Вінницької обласної Політичної організації “Об’єднання “Самопоміч” Ігоря Хміля, депутата Вінницької обласної ради ПП «Об’єднання «Самопоміч»  Ковальова Андрія, депутата Вінницької міської ради ПП «Об’єднання «Самопоміч» Володимира Околіти, голови районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Катерини Поджаренко.

22-12-2016_solyanyk22-12-2016_hmyil22-12-2016-buhakova1tyvriv_dity322-12-2016_podzharenko1