Новини

2018-06-25

Активісти «Самопомочі» активно займаються організацією дитячого дозвілля

Командами міських, районних організацій «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій області постійно ініціюються та проводяться різні освітні, спортивні та культурні заходи. Багато уваги приділяється роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, дітьми-сиротами, позбавленими батьківського піклування та малозабезпеченими.

Велосипед переможцю

У Гнівані Тиврівського району у міському сквері було організовано дитяче свято. На маленьких учасників чекала низка різноманітних заходів. Це і майстер класи, і святковий концерт, конкурси та розваги. Атмосферу свята доповнили щорічні велоперегони на триколісних велосипедах для маленьких гніванчан. Головний приз переможцю – двоколісний велосипед, який другий рік поспіль дарує голова Тиврівської районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Борис Швець разом з однопартійцем Олегом Матвієнком.

Тиврів

«Дитинство – це чудова пора надій та здійснення мрій. Діти – майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Нехай кожна дитина буде щасливою!» — побажав дітлахам Борис Швець.

Дитяче свято відбулося і в селі Ворошилівка. Там всім учасникам безпрограшної лотереї, а їх було понад 150, Борис Швець разом з організаторами презентував подарунки. Жоден з учасників не залишився поза увагою.

Також, Борисом Швецем було організовано участь  вихованців Гніванського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді «Джерело» у виставці творчих робіт дітей з особливими потребами в обласному центрі. Дитячі роботи, що були представлені на виставці дивували змістом. Діти показали через творчість про що мріють та яким внутрішнім світом володіють.

Білосніжні кульки в блакитному небі

Білосніжні кульки

Команда Гайсинської районної організації «Самопомочі» з початком літнього відпочинку дітей вирішила привернути увагу дорослих до дитячих проблем та необхідності захисту їхніх прав.

В центрі Гайсина біля офісу партійного осередку депутати міської ради разом з активістами роздавали усім прохожим діткам повітряні кульки з гаслом: «Захисти свої права» і проводили профілактичні бесіди з батьками.

Голова Гайсинської районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Кіщенко коментує: «Хто ж не любить кульки?! Ми отримали масу позитиву від посмішок та щасливих очей дітей, які за руки тягнули батьків до нас, аби отримати цей символічний подарунок».