Новини

2018-08-17

Активісти та волонтери «Самопомочі» рятують навколишнє середовище Вінниччини

Активісти та волонтери «Самопомочі» започаткували безстрокову акцію «Велике прибирання». Молодь взялася рятувати навколишнє середовище Вінниччини, зокрема села Козлівка, що у Шаргородському районі Вінницької області.

Розпочали прибирання з Козлівського шкільного стадіону, а далі – у лісі, що у Мальовничому. Активістів підтримали небайдужі селяни. А вчитель фізкультури місцевої школи, Віталій Шуляк, не тільки активно залучився до прибирання, а й став головним його натхенником. Сільський голова, Микола Завальнюк, не залишився осторонь – на підтримку акції допоміг вивезти сміття на сміттєзвалище.

“Прагнемо жити в чистоті, а також зберегти ліс, який на сьогодні дуже засмічений безвідповідальними селянами. Лише за годину зібрали повний причіп сміття”, – говорять активісти «Самопомочі».

Волонтери налаштовані рішуче. Зупинятися на досягнутому не планують. Отже, акцію проголосили безстроковою. Ба більше, розширятимуть географію «Великого прибирання». Відтак, наступного разу рятуватимуть навколишнє середовище Гайсинського і Тульчинського районів. Сподіваються, що до наступного “Великого прибирання” приєднається більше небайдужих і активних.

4444 444444444456