Новини

2018-10-26

Андрій Садовий поверне громадянство Михайлу Саакашвілі

Після перемоги Андрія Садового у президентських виборах одним з перших політичних рішень стане повернення Михайлу Саакашвілі українського громадянства.

Про це лідер партії «Об’єднання «Самопоміч», нинішній мер Львова Андрій Садовий сказав на Львівському безпековому Форумі. У Форумі беруть участь численні експерти з України та країн Заходу а також міністр закордонних справ Павло Клімкін. Такий захід проводиться у Львові вже вдруге.

«Під час відкриття Lviv Security Forum в якості неспроможності влади виявляти та знешкоджувати агентів впливу Путіна в Україні, я заявив, що українські спецслужби за весь час війни спромоглись знайти лише одного «агента Росії». Ним «виявився» екс-президент Грузії Саакашвілі, який буцімто готував проросійський переворот. І все! Більше нікого, хто працює на Росію, на думку СБУ, нема! Медведчук, Новинський, Вілкул, Рабіновіч, Бойко. До них питань у влади нема!» — відзначив на своїй сторінці у ФБ Андрій Садовий.

Випереджаючи появу «сенсаційних» новин про те, що «Садовий назвав Саакашвілі агентом Кремля», Андрій Іванович пояснив: «Так от. Саакашвілі ані агентом Росії, ані ворогом України не вважаю. Позбавлення його громадянства і видворення з України — це приниження в першу чергу самої України». Тож Андрій Садовий пообіцяв одним із перших рішень у статусі Президента України повернення законного громадянства України Михайлу Саакашвілі.