Новини

2019-04-23

Андрій Садовий: «Закони про імпічмент і зняття депутатської недоторканості – це не про прізвища. Це про принципи»

«Протягом всієї каденції парламенту фракція  «Об’єднання «Самопоміч»  вимагала прийняття закону про Президента, де би чітко окреслювались його повноваження, систему звітності і процедуру імпічменту. Фракції коаліції уникали цього, як могли, аби не псувати настрій ПОП», — зазначив на своїй сторінці ФБ лідер партії Андрій Садовий.

Але після другого туру виборів парламентарі чи не в один голос заговорили про необхідність прийняття відповідних законів.

«Об’єднання Самопоміч» завжди послідовна у своїй політиці загалом і стосовно відповідальності політиків, зокрема. Тож і зараз фракція не відмовляється від прийняття відповідних законів. «Бо це не про прізвища, а про принципи. Наш законопроект вже є на розгляді як в Парламенті, так і в команди переможця виборів. Якщо є зауваження чи побажання — готові до публічної дискусії», зазначив Андрій Садовий.

Андрій Іванович висловив єдину вимогу: «Пакетне голосування закону про президентські повноваження і скасування депутатської недоторканості. Ідею, як це зробити без довгих конституційних процедур, якими зараз лякає коаліція, також запропонував депутат від «Самопомочі» Андрій Журжій. Відмінити заборону на проведення слідчих дій щодо нардепів (Конституція цього не забороняє) і вся «прєлєсть» недоторканості випаровується як роса на сонці».