Новини

2017-10-27

«AppleBar» – перший яблучний Fest пройшов на Вінниччині

Яблучною столицею Вінниччини стало на уікенд місто Бар. Понад 50 сортів яблук коштували барчани та гості міста, зігрівались яблунево-медовим чаєм, смакували яблучною юшкою з молоком та млинці з джемом. Родзинкою фесту для дорослих став  гарячий яблуневий глінтвейн. На площі в центрі міста встановили сцену, на якій протягом дня виступали художні колективи району та діти, а згодом «запалював» публіку артист Микола Янченко. Так пройшов Міжнародний фестиваль-ярмарок «AppleBar».

Нашу місцину заслужено можна називати «колискою яблучного краю» Вінницької області. Багато людей називають його і яблуневим краєм. Мало, де у Вінницькій області є райони, землі яких були б настільки засаджені яблуками найрізноманітніших сортів. Разом із місцевими активістами вирішили започаткувати традицію проведення яблучного фестивалю, – розповідає Барський міський голова від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Артур Цицюрський, ідейний натхненник фестивалю. – Фестиваль можна швидше назвати святом урожаю, родзинкою якого є яблуко.

У ньому взяли участь фермери, садівники, кулінари, представники аграрного бізнесу, постачальники сировини та виробники сільгосппродукції, засобів захисту рослин й представники територіальних громад області, України та інших країн. Для всіх охочих вони проводили кулінарні майстер-класи, дегустації. Газдині ж – обмінювалися подільськими рецептами. Для розваги на відвідувачів чекав лучний табір, фотозони та атракціони. А для найменших яблучних поціновувачів влаштували ляльковий театр просто неба.

бар бар1 бар2 бар3 бар4