Новини

2017-09-29

Бережіть серце. Дублерів у нього немає!

У Всесвітній день серця, який щороку відзначається 29 вересня, активісти «Об’єднання «Самопоміч» Тростянецького району провели практично-просвітницьку акцію. Мета акції — максимально привернути увагу тростянчан до свого здоров’я, і пам’ятати, що на виникнення і перебіг серцево-судинних хвороб потрібно активно впливати.  Чимало тростянчан долучилось до акції, що свідчить про одне: люди не байдужі до себе і свого здоров’я.

Всі тростянчани, хто сьогодні разом з «Об’єднанням «Самопоміч» потурбувалися про своє здоров’я, довідалися про те, що за 70 років людське серце скорочується понад  2 500 000 000 разів. А це означає, що наше серце дуже працьовите, а дублерів у серця немає!

«Серцево-судинні захворювання посідають перше місце по причинах смерті у світі. Вчасна діагностика та ефективне лікування дозволять подовжити життя тим, хто страждає на серцеві хвороби. Тому профілактичні заходи по виявленню цих хвороб надзвичайно важливі. Що стосується нашого району, то на диспансерному обліку перебуває майже 8 тис. пацієнтів. У всіх них діагнози різні, але потреба одна: постійний контроль та лікування», — висловила професійну думку лікар-кардіолог, керівник Тростянецької районної організації «Об’єднання Самопоміч» Наталія Гора.

Тим тростянчанам, які сьогодні з користю відзначили Всесвітній день серця разом з «Об’єднанням «Самопоміч»,  були надані інструкції по дієтам, інформація про шкоду склеротичних змін та детальні інструкції для правильності вимірювання артеріального тиску.

В людському організмі багато парних органів і лише серце на самоті. Бережіть серце!

IMG_3409 IMG_3410 IMG_3411 IMG_3413 IMG_3417 IMG_3408