Новини

2017-03-27

Безпечний інтернет: створи його для себе

Сучасне життя неможливе без Інтернету. Ми багато знаємо про його користь та не завжди враховуємо небезпеку, яку він в собі несе. Зараз сім’ї з дітьми-підлітками зіштовхнулися з небезпечними інтернет-групами «Синій кит», «Тихий дім», та ще як їх називають «Розбуди  мене о 4.20». Що криється за цими назвами чув мабуть кожен…

Отож, 16 березня за ініціативи  групи «Об’єднання «Самопоміч» Калинівського району голова групи Олександр Петрук спільно з завідувачем центру практичної психології і соціальної роботи «Довіра» Андрієм Андрейком, начальником служби у справах дітей Калинівської РДА Андрієм Кухарем, фахівцем соціальної служби ЦССДСМ Людмилою Тарченюк, провели просвітницько-профілактичний захід «Безпечний інтернет. Створи його для себе».

З цікавою лекцією про безпеку поводження в соціальних мережах організатори завітали до калинівських школи-гімназії №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ЗОШ І-ІІ ст. №4 та технологічного технікуму. Учні 6-9 класів активно долучалися до спілкування. «Приємно бачити обличчя дітей, які відкриті для спілкування, розуміють проблеми і йдуть на щиру розмову про таку важку для їхнього віку тему, як самогубства, кіберзлочини», — зазначив Олександр Петрук. — Тож, з керівництвом району було домовлено про проведення таких заходів в навчальних закладах Калинівського району і на майбутнє».

27.03.Інтернет 27.03.Інтернет1