Новини

2017-03-15

Безперервна робота в сесійній залі Вінницької обласної ради

Біля стін Вінницької обласної ради з самого ранку гаряче. 15 березня на 10-ту годину громадські організації та активісти наполягли на терміновому засіданні позачергової сесії обласної Ради.

На розгляд депутатів винесено всього одне питання «Про звернення представників громадських організацій до Президента України П.О. Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А.В. Парубія, Генерального прокурора України Ю.В. Луценка щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України».

На 10-у ранку 15 березня в сесійній залі шумно, однак більша частина депутатських місць – вільна. Блок П.Порошенка, Опозиційний блок та Радикальна партія проігнорували засідання. У цей час в сесійній залі зареєстровано 30 із 84 депутатів.

Натомість громадські активісти налаштовані рішуче. Кожне слово голови облради Анатолія Олійника зустрічали обуреними вигуками.

Люди перекрили на кілька годин рух на головній вулиці міста, вимагаючи від депутатів облради підтримати звернення до керівних органів держави.

Голова обласної ради Анатолій Олійник був змушений відкласти початок 16-ї позачергової сесії на 11-у годину. Але й на 11-у годину депутати від вказаних політичних сил не прийшли, видно й не збиралися. Тож голова Вінницької обласної ради переніс 16-у позачергову сесію на 14.00 годину, а потім і на 17.00.

На 17.00 годину в сесійному залі зареєструвалося 35 депутатів. Як зазначив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Стаднік, «Самопоміч» готова чекати цілий вечір, телефонувати відсутнім депутатам, дочекатися, працювати всю ніч, аби провести цю позачергову сесію, і підтримати позицію громадських організацій», аби прийняти звернення до вищих керівних органів країни і покарати тих, хто дав наказ про розгін патріотів на блокпостах.

Всі члени президії від «Об’єднання «Самопоміч» проголосували за безперервну роботу депутатів, допоки не збереться кворум для початку сесії. 12 членів президії проголосували за таке рішення.

облрада15.03 облрада 15.03_5 облрада 15.03_4 облрада 15.03_3 облрада 15.03_2 облрада 15.03_1