Новини

2016-12-13

Бої сучасних Гераклів

За підтримки Голови Вінницького ГО «Об’єднання «Самопоміч» Ігоря Ільчишена Вінниччина вже вдруге має можливість насолодитися святом спорту та на власні очі побачити бої сучасних Гераклів. Мова про спортивні змагання з панкратіону – давньогрецького бойового мистецтва, в якому поєднані елементи боротьби та кулачного бою.
Цей вид спорту був внесений до програми Олімпійських ігор Стародавньої Греції ще в 648 році до н.е. Легенди називають творцями панкратіону давньогрецьких героїв Тесея і Геракла. Тесей за допомогою цього бойового мистецтва переміг Мінотавра, а Геракл продемонстрував техніку панкратіону у сутичці з Немейський левом. Панкратіон вважається одним із найскладніших видів бойових мистецтв, тому в давнину переможці в панкратіоні ставали справжніми народними героями.
Як зазначив Ігор Ільчишен, спортивне свято з панкратіону є прикладом єдності та сили духу. «Хочу наголосити на необхідності заохочення молоді до здорового способу життя, адже, як відомо, міцна держава починається зі здорових, загартованих, сильних духом людей, тому ми повинні показувати гарний приклад та сприяти відродженню спорту”. Представники команди “Об’єднання “Самопоміч” Ігор Ільчишен, Григорій Григорук, Олена Бугакова, Борис Швець, Юрій Максименко та Дмитро Климюк взяли участь в проведенні цих змагань та церемонії нагородження переможців почесними грамотами та медалями.
Здорова та сильна молодь — запорука квітучої країни!