Новини

2018-10-16

«Бокс восмируких»  на Вінниччині

Відкритий кубок Вінницької області з таїландського боксу Муей Тай днями відбувся у Шаргороді. Муей Тай – бойове мистецтво, яке популярне в багатьох частинах світу. І сьогодні популярний на Вінниччині.

Такий вид спорту називають «бокс восьмируких», бо в ньому широко та різноманітно використовуються руки, гомілки, лікті та коліна, тобто вісім ударних поверхонь. Тож боєць має для завдавання удару вісім «контактних точок». Муай Тай справедливо вважають одним із найжорстокіших видів бойових мистецтв на планеті. Проте це не завадило тендітним  дівчаткам вибороти «золоті» перемоги в рингу.

Протягом дня учасники поєдинків демонстрували свою майстерність у місцевому спортивному комплексі. Цьогоріч у турнірі взяли участь понад 80 бійців семи команд Вінницької та Житомирської областей. Перше командне місце серед команд Вінницької області  вибороли бійці з села Рахни Лісові, друге – Бердичів, третє – Немирів. Цього року учасники взяли п’ять чемпіонських поясів.

Організатори Кубку говорять, що українські бійці єдиноборств займають провідні позиції на найбільших спортивних форумах планети, програми яких представляють Муей Тай. Тренери та організатори змагань сподіваються на великі досягнення своїх вихованців. Вірять, що в подальшому юнаки здобудуть всесвітньої слави у цьому виді спорту.

«В Україні цей вид спорту визнаний на офіційному рівні, та є неолімпійською дисципліною. Таїландський бокс входить до програми Всесвітніх ігор і World Combat Games, – коментує депутат Вінницької обласної ради від «Самопомочі» Вадим Соляник. – Вважаю, що діти обрали правильний спортивний шлях у житті. І вони це довели, демонструючи сьогодні високий рівень володіння Муей Тай».

1 2 IMG_3372 IMG_3380 IMG_3088 IMG_3207 IMG_3308 IMG_3340 IMG_3350 IMG_3402 IMG_3500 IMG_3534 IMG_3702 3