Новини

2018-02-13

Бути здоровим, або як у Літині займаються профілактикою захворювань

Протягом всього періоду життя шкіра людини постійно піддається різним зовнішнім впливам, у тому числі й інфекційним. Саме такі впливи часто стають причиною виникнення аномальних змін у шкірних покровах. Також шкіра дуже тісно пов’язана практично з усіма внутрішніми органами, тому їх захворювання часто можуть бути причиною різних патологічних змін.

Про шкіру, як найважливіший бар’єр, який захищає нас від зовнішнього середовища і є найбільшим органом тіла та про причини захворювань шкіри велася розмова на зустрічі літинчан з районним лікарем-дерматологом центральної лікарні Наталією Бенич в читальній залі міської бібліотеки. Подібні зустрічі організовує Літинська команда «Самопомочі».

На цій лекції слухачі отримали корисну інформацію від фахівця та відповіді на поставлені запитання.

Підсумовуючи, Наталія Бенич наголосила, якщо самі громадяни стежитимуть за станом свого здоров’я, медики всіх спеціальностей проводитимуть вчасно профілактику, а органи виконавчої влади й парламентарії, розроблятимуть актуальні державні програми та пильнуватимуть за їх виконанням – тільки тоді результат буде успішним.

Наступна медично-профілактична бесіда запланована на 15 лютого. Цього разу розмова буде з лікарем- офтальмологом.

Телефон для довідок 0987069098