Новини

2017-10-20

Читайте у свіжому номері газети “Самопоміч.Вінниччина”

 

«Самопоміч» у Вінницькій області

«Об’єднання «Самопоміч» – політична сила, яка протягом трьох років працює над своїм ім’ям на Вінниччині, зокрема і у  радах місцевого самоврядування усіх рівнів. Про фракції “Самопомочі” у Вінницькій обласній, міській та районних радах й про низку гарних справ читайте на шпальтах газети.

Суд подовжив строк прийняття спадщини

Покроковий юридичний порадник для тих, хто цікавиться процедурою отримання спадщини, від нашого юриста.

Є можливість – творіть добро!

Про благочинні справи депутатів Андрія Ковальова, Володимира Околіти, Олександра Ковальова та очільників районних осередків партії Катерини Поджаренко та Андрія Поджаренка – читайте на другій шпальті газети «Самопоміч.Вінниччина». Цього разу добродійники розвезли гуманітарну допомогу до будинків-інтернатів міста та області.

Вінницька «Самопоміч» гуртує молодь

На Вінниччині почав функціонувати новий молодіжний рух політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Про активних та амбітних – детальніше у статті.

Освітлений храм

У місті Бар Вінницької області команда «Самопомочі» допомогла з освітленням місцевого храму української греко-католицької церкви.

Зміцнюєш здоров’я – читай книги!

Акція від тростянецької «Самопомочі» для пацієнтів центральної районної лікарні – невеличку бібліотеку зібрали тростянчани для хворих у одному з відділень лікувального закладу.

Читайте також у цьому номері розгорнуті інтерв’ю Ігоря Хміля та Бориса Швеця.

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно отримувати газету двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для цього необхідно:

  1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (по буднях з 9:00 до 18:00 год. (обід з 13:00 до 14:00 год.) дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні) та залишити свої дані;
  2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6sWuwyxWkRtJRsNHtG5uP9fFSVjThyHNEkEnIcGCBjHnQfQ/viewform

Безымянный Безымянный1 Безымянный2 Безымянный3