Новини

2019-06-12

Де «Самопоміч» – там розвиток і динаміка

Андрій Садовий:

«Знаєте, чому нас запросили і обрали в родину Європейської Народної Партії? Тому що ми єдина нормальна партія, з розвиненою мережею осередків і чітким європейським та антикорупційним курсом. І це завдяки кожному з нас. І у всіх нас попереду серйозне завдання – ми повинні перемогти.

У 2014 році, коли ми пройшли до Верховної Ради, було багато надій та романтичних очікувань. Минуло 5 років – і я гордий за наших колег-нардепів. Якщо б не «Самопоміч», ми б вже мали особливий статус Донбасу, а сепаратисти сиділи б у парламенті. Уряд вихваляється, як це класно, що ми знизили ЄСВ. А чия це була ініціатива? «Самопомочі»! А електронне декларування? А хто говорив правду про «Роттердам+»?

Де «Самопоміч» – там розвиток і динаміка. За це дуже часто нас луплять. Але кожен удар – це прискорення для руху вперед. Життя дуже коротке, а зробити потрібно багато. Для цього потрібні перемоги. А перемога, яку ми маємо здобути на цих виборах, має бути ключовою.

У суботу ми представили наших кандидатів. Для мене велика честь, що разом з нами люди, які перевірені в боях. Чесні і відповідальні. Хочу сказати лише кілька слів про наших жінок з першої п’ятірки.

Наш другий номер Ольга Квасницька – вона єдина в Одесі, яка організувала системний опір Труханову. Здалися всі, а вона це робить. Бо не має страху – і вірить в справу, яку робить.

Я дуже втішений, що познайомився з Олександрою Дрік, наш третій номер у списку. Вона одна з активістів, яка не просто бореться з корупцією, а це є сенсом її життя. Якщо вона бачить корупціонера – вона наводить приціл, і він вже з того прицілу не втікає.

Пригадую, як вперше поїхав на передову. Зі мною була Тетяна Бідняк, четвертий номер «Самопомочі». Солдати та офіцери, коли бачили Таню – підбігали і обіймали. Переконаний, багато з них не знали прізвища начальника Генштабу чи міністра оборони. А Таню з позивним «Борман» знали всі. Бо вона на своїх плечах перевезла дуже багато гуманітарної допомоги.

Ну, і звичайно, Оксана Сироїд. Вона в парламентаризмі робить надзвичайні речі. Вона його обличчя і надія. І разом ми йдемо до перемоги!

Перед нами дуже важка праця. Дуже хочу, щоб всі ми провадили максимально здоровий спосіб життя. Щоб мали силу, натхнення, і нехай нам в цьому допоможе Господь Бог. Слава «Самопомочі», Слава Україні!»