Новини

2017-02-28

Депутатська фракція «Об’єднання «Самопоміч» підтримала блокувальників на редутах

Депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій обласній раді Вадим Соляник (голова фракції), Сергій Стаднік (заступник голови фракції), Ігор Хміль (голова обласної партійної організації), Євген Власюк, Андрій Ковальов, Ярослав Хребтій вперше в такому складі відправилися на схід із волонтерським вантажем. У завантажених машинах — продукти харчування, питна вода, медикаменти та медобладнання для госпіталю, подарунки та смаколики для діток, які живуть у прифронтових містах та містечках.

Дорогою на схід волонтерська колона від Вінницької організації «Об’єднання Самопоміч» об’єдналася з депутатами від «Самопомочі» Київської міської ради, ветеранами АТО, які підтримують міцні побратимські зв’язки з тими, хто несе службу на східних рубежах.

— Авдіївка зустрічала канонадою. Люди неймовірно стомилися від обстрілів, — поділився своїми враженнями депутат облради Андрій Ковальов. —  Відвідали школу №7, завезли допомогу дітям. Важко від усвідомлення того, що нічим не можеш допомогти дітям, які розповідають про страх виходити на вулицю.

— Поспілкувалися з персоналом, а також з дітками… Емоції переповнюють… Чуючи все з перших уст, починаєш сприймати все по-новому, серйозніше… (сумно, прикро, боляче за нашу державу). А в цей час чути, як десь лягають снаряди!» — також поділився своїми враженнями про Авдіївку депутат Сергій Стаднік.

Наступна зупинка  — редут «16 добровольчого батальйону», який встановлений 11 лютого на залізничній гілці Ясинувата – Костянтинівка (станція Кривий Торець). За словами блокувальників, місцеві мешканці схвалюють добровольців. На редуті депутати обласної ради поспілкувалися з патріотами та підтримали волонтерським вантажем за потребами. Далі рушили в Лисичанськ, в штаб блокади торгівлі з окупантами, щоб передати продукти, теплі речі іншим блокувальникам «торгових відносин» з ОРДЛО.

Далі маршрут вінницьких обласних депутатів «Об’єднання «Самопоміч» проліг у напрямку Сєвєродонецька. Тут були зупинки на розвантаження волонтерської колони: для потреб легендарного 59-го вінницького військового госпіталю доставлені багатофункціональне післяреанімаційне ліжко, інший медичний інвентар, медикаменти, продукти (до речі, госпіталь приймає на лікування та оперування також місцевих мешканців). Відвідали місцевий інтернат для малюків до 5 рочків, поспілкувалися зі старшими дітками в обласній школі-інтернаті. Смаколиків, цукерок, одягу та взяття від вінницьких обласних депутатів вистачило на всіх.

У Краматорську депутатів «Об’єднання «Самопоміч» чекали спецпризначенці батальйону «Вінниця». Наші земляки забезпечують у місті правопорядок, надають допомогу місцевим мешканцям, несуть службу на блок-постах, виконують інші тактичні завдання.

 

IMG_1919IMG_1932IMG_1928IMG_1919IMG_1917IMG_1913IMG_1904IMG_1898IMG_1894IMG_1879IMG_1875IMG_1872IMG_1862