Новини

2018-04-11

Депутати Немирівської райради започатковують спільний проект з громадою

Свято Великодня відзначали напердодні у стінах Немирівської районної ради. Діти з особливими потребами, їхні батьки, бабусі, дідусі, рідні зібралися у залі на запрошення депутатів Немирівської районної ради  Світлани Гончарук, Юрія Марухна, голови Немирівської районної ради – Сергія Укринського, Павла Сокольвака, Віктора Марухна, Михайла Мовчана, Наталії Охріменко,  підприємця Михайла Чорного та депутата Вінницької обласної ради, керівника БФ «Вінниця – безпечне та комфортне місто» Андрія Ковальова.

Неймовірні емоції переповнювали “сонячних” дітей, дітей з обмеженими фізичними можливостями та їх рідних, адже для  них звучали привітальні слова з прийдешнім Великоднім святом, побажання гарного настрою, найяскравіших емоцій, щастя, щоб у їхніх  серцях вали радість і душевний спокій.

Один із гостей, Ярослав, цього дня святкував День народження. Організатори потурбувались про сюрприз для хлопця у вигляді святкового торта.

Світлана Гончарук подякувала діткам та батькам за їхній непереможний дух надії, радості, наснагу для добрих справ й передала слова підтримки батькам дітей з особливими потребами.

Андрій Ковальов розповів, що подарунки були зібрані за сприяння німецьких партнерів. Свій виступ він завершив словами: «Бажаю кожному з Вас Божої Благодаті, Божої радості! І дай Боже здоров’я Вам і Вашим дітям!».

Слова вдячності з вуст матері Ангеліни Поляруш особливим теплом наповнили серця. Вона відмітила, що такі заходи – радість для дітей. Закликала батьків особливих діток долучатися до усіх проектів, не боятися спілкуватися.

Депутати Немирівської райради готові започаткувати спільний проект з громадою задля створення комфортного середовища  для кожного.

підготовка ФОТО Великодня!

Автор:  Наталія Назаренко, помічник  депутата  Немирівської районної ради.