Новини

2017-02-24

Депутати обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч» поїхали на підтримку блокади

24 лютого 2017 року депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій обласній раді вирушили на схід. Вадим Соляник (голова фракції), Сергій Стаднік (заступник голови фракції), Ігор Хміль (голова обласної партійної організації), Євген Власюк, Андрій Ковальов, Ярослав Хребтій, Вадим Хитрич із волонтерським вантажем виїхали на схід, щоб підтримати блокаду. У завантажених машинах — продукти харчування, питна вода, медикаменти та медобладнання для госпіталю, подарунки для авдіївських школярів.

Волонтерський вантаж формували депутати обласної ради та місцеві партійні осередки «Об’єднання «Самопоміч», зокрема Шаргородський, Тиврівський, Тростянецький, Вінницький, Барський, Тульчинський, ініціативна група Оратівського району.

Організатором та координатором цієї поїздки виступив голова обласної партійної організації, депутат Вінницької обласної ради, волонтер Ігор Хміль. «Наші волонтерські вантажі, наша особиста присутність дуже потрібна нашим друзям, які перебувають в зоні АТО. Ми також потрібні там, де зараз українці протистоять «торговим партнерам» з ОРДЛО, які вже три роки стріляють у наших людей і одночасно ведуть жваву торгівлю з українськими олігархами, — зазначив Ігор Хміль. — Кілька днів тому ми ініціювали звернення до уряду про припинення торгівлі на крові, закликали парламент визнати очевидний факт окупації, а сьогодні ми їдемо депутатською групою на лінію розмежування, щоб підтримати українських патріотів».

Депутати отримали Боже благословіння на поїздку в церкві Андрія Первозваного (смт Тростянець) від настоятеля храму отця Володимира.

IMG_1800

IMG_1802

IMG_1801

IMG_1811

IMG_1827

IMG_1830

IMG_1831

IMG_1833

IMG_1834

IMG_1837

IMG_1842