Новини

2018-10-11

До мрії танцюючи  

Немирівчанка з майстерністю східної красуні підкорила Всеукраїнський фестиваль довершеним східним танком 

На VII Відкритий Всеукраїнський інтегрований фестиваль творчості для людей з особливими потребами  з’їхалися діти й молодь з усієї України.

Весело й уміло співали й танцювали діти. Кожна дитина показала свою неповторну, авторську творчу програму, яку готували самотужки або за допомогою батьків і керівників колективів, гуртків.

Уперше великій аудиторії показала свій виступ на сцені фестивалю Маша Остапенко з Немирова. І одразу підкорила гостей фесту феєричним східним танком із сучасними нотками.

«Це була мрія моєї доньки, яка здійснилася за підтримки багатьох людей, – розповідає мама Маші Віра Остапенко. – Бо самій мені її возити на такі фестивалі не під силу. Ми усі гуртом здійснили мрію моєї дитини. А стиліст-волонтер Альона Смульська перетворила Машу на справжню східну красуню. Я так радію немирівській групі підтримки за щирі оплески, позитивні емоції, квіти, подарунки та всім, хто залучився до здійснення Машиної мрії».

Мати Маші говорить, що багато чого залежить від потужної підтримки дитини з боку батьків, а також з боку команд, які впроваджують благодійні проекти.

«Через творчість кожна маленька особистість розкриває свій унікальний  внутрішній світ. Розвивати, розкривати і підтримувати таланти дітей – неймовірно приємно», – говорить депутатка Немирівської районної ради від «Самопомочі» Світлана Гончарук.

Підтримуючи батьків діток із обмеженими можливостями, команди Немирівської районної та міської «Самопомочі» впроваджують ряд ініціатив і проектів, допомогаючи їм здійснювати мрії своїх дітей.

«Ми  усіляко підтримуємо розвиток молоді та юнацтва, їх батьків. У такий спосіб Спонукаємо до творчого розвитку та самореалізації дітей з обмеженими можливостями», – коментує депутатка Немирівської районної ради від «Самопомочі» Наталія Охріменко.