Новини

2019-04-24

Допомагати тим, хто цього потребує

Завжди було і залишається одним із базових принципів роботи «Об’єднання «Самопоміч». Днями така допомога була доставлена для медиків і хворих Тростянецької центральної районної лікарні.

Заступник голови Вінницької обласної ради, керівник Вінницької обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль у співпраці з благодійними організаціями зміг забезпечити медичним обладнанням, медичним одягом, засобами реабілітації, висококалорійним харчуванням  тростянецьких хворих та їхніх лікарів.

«Потреби лікарень мені дуже добре відомі: маю часті зустрічі з медиками, запити від лікарів, людей, які потребують допомоги на лікування. У силу своїх можливостей я завжди підставляв плече, подавав руку допомоги. Урочистих приводів для цього не шукаю. А шукаю можливості, щоб надати медичним закладам допомогу, — зазначив Ігор Хміль на своїй сторінці у ФБ.— Таке обладнання згодиться у повсякденній роботі незалежно від святкових чи буденних днів, незалежно від часів виборчих баталій чи політичного затишшя.