Новини

2018-10-02

Досвід європейських лідерів – для команди «Самопомочі»

Про демократичні європейські цінності, східне партнерство та імідж країн, про порядок дій для ухвалення моральних рішень, стратегію компаній та партій – дізналися команди «Об’єднання» Самопоміч» з Немирова, Тиврова, Вінниці. Адже були запрошені на триденний Міжнародний семінар в рамках проекту «Лідери східного партнерства для змін» у Вінниці.

«Безумовно, ці дні для нас видалися інформативно насиченими та продуктивними. Бо кожен з нас дізнався для себе щось нове»,  – розповідає депутат Немирівської районної ради від «Самопомочі» Світлана Гончарук.

Учасників семінару захопили активні та цікаві дискусії на кожному етапі різних тем. Говорять, що невимушено спілкувалися з представниками інших країн та перейняли досвід європейських лідерів. Адже  спікери були з Голландії, Німеччини, України. А  учасники семінару – з України,  Грузії та Молдови.

«Спілкуючись, ми обмінювались досвідом, а іноземні гості –  переймали наш, – ділиться враженнями голова Тиврівського районного осередку «Самопомочі» Борис Швець. –  Три дні роботи позаду. Три активних, цікавих, продуктивних дні. Мав можливість поспілкуватися з колегами з інших країн, обмінятися думками з учасниками семінару».

Молдова, Грузія, Україна1