Новини

2017-01-27

Єгор Соболєв у Вінниці закликав кожного громадянина до боротьби з корупцією

Народний депутат від ПП “Об’єднання “Самопоміч”,  голова Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв 27 січня приїхав до Вінниці з робочим візитом. В рамках поїздки народний депутат зустрівся з однопартійцями, депутатами всіх рівнів від «Об’єднання Самопоміч» та громадськими активістами.

У своєму зверненні до вінничан Єгор Соболєв закликав кожного громадянина зробити свій внесок в запобігання корупційних дій та контролювати доходи високопосадовців через електронні декларації. На наступному тижні Єгор Соболєв планує показати приклад іншим депутатам та оприлюднити доходи власної родини на основі даних з податкової.

«Боротись з корупцією повинен кожен з нас. Депутати будь-якого рівня не в змозі проконтролювати усього. Почніть із малого: оберіть 1-2 чиновника та перевіряйте його електронну декларацію. Якщо знайдете підозрілі доходи – вказуйте на них, так ми зможемо притягнути їх до кримінальної відповідальності за неправомірне збагачення» — каже нардеп.

Під час зустрічі з політичним активом Вінницького обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч», присутні разом з народним депутатом обговорили найгостріші питання медичної реформи, освіти та теми АТО.

Голова комісії з питань охорони здоров’я Вінницької обласної ради, Ярослав Хребтій розказав присутнім про ситуацію з перебігом медичної реформи в області та процесом формування госпітальних округів, яка викликала протести серед населення області та висловив позицію вінницької “Самопомочі” з цього приводу.

«Вчора на розширеній нараді я вніс пропозицію про створення  робочої групи з обговорення проекту госпітальних округів та напрацювання пропозицій, які потім винести на розгляд позачергової сесії облради. Питання поділу області на госпітальні округи потрібно детально вивчити, якщо потрібно – оглянути кожну лікарню, врахувати її матеріальне забезпечення та звичні маршрути пацієнтів – тільки тоді можна запроваджувати зміни,» — підкреслив Ярослав Хребтій.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній раді Вадим Соляник розповів про роботу фракції в обласній раді, наголосив, що всі голосування фрацкції відбуваються узгоджено. Депутати фракції завжди обговорюють порядок денний напередодні. А голова обласного партійного осередку Ігор Хміль озвучив напрацювання фракції про посилення соціального захисту учасників АТО, зокрема, про роботу над проектом рішення про страхування за рахунок обласного та місцевих бюджетів військовослужбовців — мешканців Вінниччини, які служитимуть в зоні АТО. «Страхування захисників України дасть можливість збільшити виплати під час лікування, проведення необхідних медичних операцій, протезування, реабілітації та додаткових соціальних виплат сім’ям у найтрагічніших випадках», — вважає Ігор Хміль.

В рамках робочої поїздки до Вінниці народний депутат Єгор Соболєв взяв участь у ефірі обласного телеканалу та став гостем радіопрограми, а потім продовжив спілкування з вінницькими журналістами на прес-конференції. Народний депутат відповів на запитання журналістів, що стосуються антикорупційної діяльності, роботи партії та ставлення до реформ. Наголосив на позиції партії про офіційне визнання територій на сході України тимчасово окупованими. Також Єгор Соболєв висловив позицію партії “Самопоміч” з приводу проведення медичної реформи.

“Ми 100 відсотково підтримуємо ідею, що ліки повинні закуповувати самі пацієнти, а держава буде повертати гроші. Це спосіб запобігти корупції. Що стосується реорганізації лікарень — це надзвичайно складна реформа і потребує особливої точності», — сказав народний депутат.

20170127_123640

20170127_123548

20170127_132807

20170127_132900(0)

20170127_133006