Новини

2018-11-30

Екскурсія обласним центром

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вінницької обласної ради Вадим Соляник організував для школярів Шаргорода екскурсію в обласний центр. Діти відвідали історичні та цікаві місця Вінниці: Національний музей-садибу Миколи Пирогова, аптеку в садибі Вишня, Миколаївську церкву-усипальницю,  Вінницький обласний краєзнавчий музей, який славиться своїми нумізматичною та етнографічною колекціями.

Під кінець подорожі школярі завітали до Вінницької обласної ради, де керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко розповіла про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілки влади області. Діти мали можливість посидіти у депутатських кріслах, у президії, за трибуною та пофотографуватися.

– Я так радію, що ми тут, я в захваті, –  каже вихованиця Шаргородського районного будинку дитячої та юнацької творчості Альона. – Дуже цікаву інформацію нам розповіли. Я б хотіла в майбутньому тут працювати.

– Мета нашої поїздки – збагачення дітей новими знаннями, враженнями, – прокоментував депутат обласної Ради Вадим Соляник. – Я постійно організовую подібні поїздки для спортсменів, сьогодні привіз до Вінниці обдарованих дітей Шаргородського району. Ми з дітками сьогодні відвідали цікаві історичні та культурні локації Вінниці. Це розширює знання, світогляд, додає дітям сил і наснаги вчитися і розвиватися.