Новини

2018-06-11

Єлизавета Мартинюк — володарка титулу «Міні Міс Бар 2018»

В актовій залі Барського районного центру дозвілля барчани у рамках конкурсу «Міні Міс Бар 2018» обрали найкращу дівчинку міста. За корону змагалися 10 учасниць віком від 8 до 12 років. Варто зазначити, що усі конкурсантки підійшли до участі надзвичайно творчо та відповідально, адже на глядачів чекала справжнісінька феєрія краси та грації.

Передував конкурсу відбір кандидаток. Комісія обрала серед 26 заявлених учасниць переможну десятку фіналісток, яким судилося продемонструвати найрізноманітніші таланти на конкурсі «Міні Міс Бар 2018».

Відбулося феєричне шоу «Міні Міс Бар» під патронатом депутата Вінницької обласної ради Сергія Стадніка та за підтримки громадської організації «Самопоміч-Бар» і благодійного фонду «Відкриті серця».

В ході конкурсу журі оцінювало візитівку кожної учасниці, самобутність та оригінальність у творчому конкурсі, кмітливість під час міні-інтерв’ю. Також наприкінці конкурсних змагань учасниці продефілювали сценою у вечірніх сукнях.

До складу високоповажної суддівської колегії увійшли: очільник Барської об’єднаної територіальної громади Артур Цицюрський (голова журі), голова Барської райдержадміністрації Володимир Саволюк, керівник благодійного фонду «Відкриті серця» Марта Стаднік, голова молодіжного крила громадської організації «Самопоміч-Бар» та підприємець Олександр Школьнік, викладач по класу вокалу Барської дитячої музичної школи Анастасія Більська, хореограф, керівник дитячої студії танцю «Арт Степ» Анна Шевчук.

Отож, кожна із конкурсанток доводила присутнім, що саме вона достойна гордо носити титул «Міні Міс Бар 2018». Тут не можливо не згадати про шалену енергетику вболівальників, які кожну появу на сцені своєї фаворитки відзначали вигуками та підняттям плакатів.

У коротких перервах поміж конкурсними номерами присутні насолоджувалися художньою самодіяльністю Барської музичної школи: скрипальок Віри Волкотруб і Марини Логінової та саксофоніста, викладача Миколи Шаравари. Запальні танці присутнім подарували Анастасія Демінська та Влад Карвацький, солісти танцювальної студії «Арт-Степ», керівник Анна Шевчук.

Також з музичним подарунком виступила чарівна «Міс Бар2017» Світлана Лотоцька, яка у подарунок для глядачів та учасників виконала пісню «Sweater Weather» рок-гурту «The Neighbourhood».

Отож, після шаленого хвилювання присутніх та підбиття підсумкових балів за три конкурси місця розділилися наступним чином: діадему переможниці здобула Єлизавета Мартинюк, а наступні за черговістю титули: «Віце Міні Міс» – Діана Колосович та «Друга Віце Міні Міс» – Марія Козак.

Але окрім перших трьох призових місць, кожна із дівчаток також отримала своє особливе звання: титул «Міс Артистичність» – Анастасія Галецька; «Міс Грація» – саме так тепер називатимуть Ольгу Стахову, найбільш «Неповторною» учасницею конкурсу визначили Надійку Рибак; «Міс Оригінальність» – цей титул здобула Евеліна Блінова, Міс «Посмішка» – саме таку нагороду виборола Анастасія Декалюк; без заперечень «Міс Талант» – це Ангеліна Шевцова, а «Міс Чарівність» – Діана Капусевич;

Поруч із підготовкою до самого конкурсного дійства тривало й інтернет-голосування на фейсбук-сторінці громадської організації «Актив.Бар», де впродовж кількох тижнів користувачі у коментарях визначали найгарнішу на їхню думку учасницю конкурсу «Міні Міс». У номінації «Глядацькі симпатії» перемогу здобула Діана Колосович із мінімальним відривом від іще однієї учасниці – Ангеліни Шевцової.

Згідно з призовим фондом за здобуту першість у конкурсі Єлизавету Мартинюк було нагороджено унікальною короною ручної роботи майстрині Юлії Щерби, почесним дипломом та фінансовою винагородою. За наступні за черговістю місця «Віце Міні Міс» та «Друга Віце Міс» конкурсантки також отримали грошові призи.

Також Єлизавета одержала особливий подарунок: італійська компанія «Wildix» нагородила переможницю сертифікатом на відвідання Діснейленду у столиці Франції, в рамках фестивалю дитячої творчості «Фестивальні мости Парижу», який відбудеться у липні 2018.

Усі учасниці, незалежно від здобутого місця, отримали: диплом, стрічку з номінацією, іграшкового ведмедика, фірмову подушку з власним фото, дизайнерську квіткову композиція, сертифікат від благодійного фонду «Відкриті серця» на відвідання салону краси «Мілена».

Переможниця конкурсу «Міні Міс Бар 2018» Єлизавета Мартинюк опісля отримання корони подякували своїм батькам та усім вболівальникам за підтримку та теплі слова.