Новини

2018-06-01

Футбольний турнір під знаком «Самопомочі»

На стадіоні Тростянецької школи-гімназії №1 відбувся турнір з міні-футболу серед команд дітей віком 9-11 років. Організатори, Тростянецька дитячо-юнацька школа та відділ молоді та спорту райадміністрації зробили все, аби турнір пройшов на гідному рівні, а співорганізатори подбали про подарунки і ласощі для всіх учасників турніру.

На футбольному полі змагалися дві команди з Тростянця (тренер – Василь Долюк), а також команди Буд (наставник Сергій Орищак) і Нової Ободівки (тренер Павло Гречко). У серії зіграних поєдинків кращою командою юнацького турніру виявилася команда футболістів Нової Ободівки, а друге місце посіла будянська команда . На полі всі дітки  проявили високу майстерність, вміння тримати удар, а кращими нападниками за результатами турніру стали  тростянчани Влад Давискиба, Роман Мельник та Володимир Саміленко (с. Буди).

Під час урочистого нагородження переможців голова Тростянецького районного осередку «Самопомочі» Наталія Гора привітала учасників турніру: «Нехай кожний успіх, кожна невеличка перемога, рухає вас до великих перемог і вагомих результатів. А поразки сприймаються як сходинки, які треба подолати, щоб досягти висот. Бажаю міцного здоров’я та впевненості у власних силах. Батькам та спортивним наставникам бажаю сил і наснаги виростити здорових і активних діток, які невтомно йтимуть до своїх перемог».

Подарунки юним футболістам від батьків та команди тростянецької «Самопомочі» стали символом поваги, добрих почуттів та гарного ставлення до усіх учасників турніру – команд Тростянця, Буд та Нової Ободівки, до всіх діток, які розвиваються та самовдосконалюються.