Новини

2017-01-18

Газета обласного осередку: анонси статей і матеріалів

Вінницький обласний осередок політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”” випустив для вас першу  газету в новому році про життя та діяльність партії. Читайте в номері про підсумки роботи  в минулому році, та  стратегію на майбутнє:

– Про перспективні напрямки роботи та командну роботу читайте в інтерв’ю з головою Вінницького обласного осередку “Самопоміч” Ігорем Хмілем та головою фракції “Самопоміч” у Вінницькій облраді Вадимом Соляником.

– Оцінками та підсумками роботи за рік депутатів від партії “Об’єднання “Самопоміч” ” у Вінницькій міській раді поділився у номері голова фракції Олег Ткаченко.

– Коли чекати покращення якості питної води у Вінницькій області? Депутат від  “Об’єднання “Самопоміч”” Вінницької міськради Андрій Ковальов подав відповідне звернення  до міністерства екології.

– Освітні проекти 2016 від “Об’єднання “Самопоміч”: Школа комп’ютерної грамотності для пенсіонерів продовжує працювати, а на першу у Вінницькій області “Школу помічника депутата” зареєструвалось 70 учасників.

– Як працювали в районних осередках політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” у Вінницькій області в минулому році. Перемога на виборах: головою барської міської об’єднаної територіальної громади став депутат від “Об’єднання Самопоміч” Артур Цицюрський.