Новини

2017-10-31

Хто переміг на виборах у 9-ти ОТГ Вінницької області

За попередніми даними штабів політичних партій на місцевих виборах, що пройшли у 9-ти ОТГ Вінниччини, перемогли, переважно чинні голови громад, що стали центрами об’єднань.
Так, у Гніванській міській ОТГ перемогу здобув діючий міський голова Володимир Кулешов – він набрав 72% голосів.
Найвищим показником в області є результат переможця виборів у Глуховецькій ОТГ Козятинського району – за чинного селищного голову Глухівців Олександра Амонса проголосувало 90,2% виборців, які прийшли на дільниці.
У Брацлавській ОТГ Немирівського району переміг також діючий голова селища Віталій Мазур, який набрав 47% голосів. В Краснопільській об’єднаній громаді Гайсинського району перемогла Катерина Романенко, голова Нараївської сільради, що увійшла до складу ОТГ, вона набрала 51,83% голосів. У Шляхівській ОТГ перемогу виборола голова села Ніна Кравець – 53%, у Староприлуцькій ОТГ Липовецького району переміг сільський голова Віктор Любченко – він набрав 60,2%, в Росоші – також чинний голова сільради Володимир Сличук, якого підтримали – 60,1% виборців, в Іванові Калинівського району переміг Михайло Кулик: з результатом у 57% він виграв вибори у чинного голови Іванова Віктора Онофрійчука, який набрав 39,5%. З результатом у 68,23% головою Лука-Мелешківської ОТГ став діючий сільський голова Володимир Сич.