Новини

2017-08-04

Ірину Колесник визнано «Людиною року-2017»

Депутатку обласної ради 7 скликання фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірину Колесник визнано «Людиною року-2017» в номінації «Громадський діяч». До обласного конкурсу на цю номінацію було подано 10 заявок від місцевих органів самоврядування та громадських об’єднань.

Ірина Колесник протягом останніх трьох років активно долучалась до пошуку зниклих бійців АТО та доставки тіл загиблих додому, є учасником волонтерського руху, членом Ради Майдану України. Депутатка також бере активну участь у щорічній акції «Від серця до серця», має подяки від Асоціації учасників АТО, Козятинської та Калинівської райдержадміністрацій. ЇЇ кандидатуру на звання «Громадський діяч» подала громадська організація «Територія добра».

Ірина Колесник каже, перемога в цьому конкурсі та почесне звання спонукає до ще активнішої роботи на благо своєї країни: «Для мене перемога в цьому конкурсі стала несподіванкою. Конкуренція була висока, адже багато претендентів і всі вони мають визначні особисті заслуги й вагомі професійні здобутки. Я щиро вдячна людям, які щодня поруч зі мною, своїй команді, адже саме завдяки їхній підтримці, мені вдається робити багато гарних справ. Ця відзнака ще більше надихнула мене на нові ідеї та проекти».

Вручення нагороди «Людина року» заплановане на 23 серпня з нагоди святкування Дня Незалежності України.