Новини

2018-11-26

Катерина Кіт-Садова відвідала підприємства Вінниці

Попри скасування усіх зустрічей Андрія Садового у Вінниці, його дружина Катерина Кіт-Садова разом із головою обласного осередку “Самопоміч” Ігорем Хмілем відвідала підприємства у Вінниці. Серед них ТОВ Гранд-Пак.

ТОВ Гранд-Пак. Засноване в 2016 році. Після наладки унікального обладнання перша продукція виготовлена 2017 року. На підприємстві працює 94 осіб.
Обсяги виробництва на жовтень місяць 900 тис. мішків.

Підприємство виробляє поліпропіленовий мішок, який сертифікований по ISO 91000 і 220000. Безпосередньо на експорт продукцію не відправляють, проте контрагенти підприємства закуповують мішки для розфасовки в них борошна, круп, цукру з подальшим експортом до Туреччини, Арабські Емірати, Китай.

Продукція поставляється на підприємства Полтавської, Харківської, Київської та Вінницької областей.
Під час виробництва використовується імпортна сировина.
На виробництві використовуються виробничі лінії, виготовлені в основному в Індії і частково в Китаї. Обладнання нове, енергоефективне, одне з найсучасніших в Україні.

«Приємно, що підприємство засноване українськими інвесторами. Важливо, що Гранд-Пак енергоефективне і працює на сучасному обладнанні та з органічною сировиною, яка при розкладі не шкодить навколишньому середовищу. Значущим є фактор співпраці Гранд-Пак з сільськогосподарськими підприємствами та заготовачами Харківської, Київської, Полтавської. Вінницької областей. Є попит на продукцію ТОВ Гранд-Пак, тому є перспективи розширення ринків збуту», – зазначив Ігор Хміль.

А Катерина Кіт-Садова звернула увагу на сприятливі умови праці на підприємстві:
«Мене завжди надихає спілкування з людьми. Тож на підприємстві я побачила усміхнених і охайних працівників. Отже, керівники дбають про своїх робітників. І це важливо. Приємно, що сировина цього виробництва є органічною і при розкладі не забруднює навколишнє середовище. І відпрацьована продукція розкладається швидко», – прокоментувала Катерина Кіт-Садова.

Натомість приємно здивували пані Катерину й працівники Гранд-Пак, коли вручили у подарунок звичайний мішок, свого ж виробництва. Але незвичайність його в тому, що виріб можна використовувати в мистецтві ручної роботи.