Новини

2017-02-28

Комп’ютер – це просто!

Нещодавно відбулося чергове закриття комп’ютерних тренінгів «Світ інтернету для кожного» для людей поважного віку. Тренінги проходять за ініціативою голови Тульчинської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Поджаренка та за підтримки депутата Вінницької обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Ковальова, депутата Вінницької міської Ради ПП «Об’єднання «Самопоміч» Володимира Околіти та голови Вінницької районної організації ПП «Об’єднання «Самопоміч» Катерини Поджаренко, та тривають вже більше двох років.
Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Вчили найбільш корисних речей, починаючи з азів: як вмикати комп’ютер і користуватися мишкою, працювати в текстовій програмі Word, робота з папками та файлами, пошук та копіювання необхідної інформації в мережі Інтернет. Премудростям комп’ютерної справи відвідувачів старшого віку навчали тренера чотири рази на тиждень, протягом трьох тижнів на базі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.
Навчалися одночасно 3 групи по 10 осіб, 2 групи початкового рівня та одна група з поглибленим вивченням файлових програм: документ Microsoft Word та презентація Power Point.
«У нас багато вільного часу, ми не працюємо, то чому б не навчитися чогось корисного? Ось буду спілкуватися з друзями за допомогою Інтернету. Хоча спершу було важко, не знали, з якого боку підійти до того комп’ютера. Зараз уже вмію вмикати його і вимикати та шукати, що потрібно. Я не могла й подумати, що все буває так просто», – каже учасниця тренінгу Людмила Машевцева.
Комп’ютерні тренінги є абсолютно безкоштовними. Команда ініціаторів проекту буде й надалі допомагати людям похилого віку жити різноманітним життям та в повній мірі використовувати всі переваги цифрових технологій.

Комп курси

Комп курси1

Комп курси2