Новини

2018-11-15

Корупція, економіка, безпека

Ці проблеми стали топ-темами на зустрічі в Житомирі в рамках проекту «Розмови про майбутнє». На зустріч з Андрієм Садовим та народними депутатами фракції «Об’єднання «Самопоміч» зібралися житомирці, вінничани, мешканці Рівненської та Хмельницької областей.

Андрій Садовий зазначив, що такі зустрічі не просто корисні, це ковток свіжого повітря, і представив людей, які фактично вже завтра можуть бути міністрами: «Наша задача – прийти до влади і робити країну успішною вже з наступного дня. Ми – чи не єдина політична партія, яка має наступних міністрів – чесних людей, які готові працювати і які вистояли, незважаючи на те, що вже чотири роки їх намагаються компрометувати і заважають їхній чесній роботі».

Найбільшою проблемою нашої держави, навіть зважаючи, що в країні війна,  народний депутат Єгор Соболєв назвав корупцію, подолати яку абсолютно реально за п’ять кроків і починати потрібно з президента.

«Це найбільша хвороба нашого суспільства, яка краде у людей безпеку, охорону здоров’я, освіту, дороги, все, насправді, і робочі місця, через що люди вимушені шукати їх за кордоном. Я хочу запропонувати п’ять кроків. Насамперед, обрати порядного президента. Дуже важливо, щоб ми створили справжній суд, де не тільки справи проти корупції, а всі без виключення справи, щоб захищали закон та інтереси людей. Потрібно зробити середовище, в якому корупціонерам бути невигідно. У нас є ідея, щоб прості люди отримували частину грошей, які будуть конфіскуватися у корупціонерів, напряму на свої рахунки», – поділився своїм баченням майбутнього Єгор Соболєв.

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий на зустрічі наголосив, що потрібно повикидати шахраїв із високих кабінетів, аби до влади почали приходити чесні люди: «Ми кожного дня чуємо, що в країні триває боротьба з корупцією. Але хто сьогодні сидить в тюрмі з тих, хто обкрадав країну і людей на мільярди? Тотальна корумпованість влади – це сьогодні питання національної безпеки. Така влада не може привести нас до перемоги у війні за незалежність».

Олег Березюк, голова парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч» говорив про освіту. Наскільки важливо, щоб як мінімум 25 % з бюджету країни йшло саме на освіту. Бо класичним вже є вислів, що якщо не будувати школи, то з часом доведеться будувати тюрми.

Народний депутат Оксана Сироїд представила бачення безпеки та напрямків зовнішньої політики. Іван Мірошніченко та Олександр Данченко дискутували на тему економіки України. А Василь Гацько – про середній та малий бізнес.

Про важливість таких заходів говорить і голова Вінницького обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль: «Такі форуми мають відбутися у кожній області України, бо вони збирають небайдужих людей. Тих, хто готовий брати на себе відповідальність долати корупцію державного апарату, бідність людей і формувати впевненість у майбутньому нашої держави. Сьогодні ми фактично почули програми виходу із кризи. Ці програми абсолютно реальні за однієї умови – політичної волі вищого керівництва держави».

березюк

зал

соболєв

DSC_0147

сироїд 1

острікова мірошніченко