Новини

2016-12-07

Крок до інклюзії дітей з аутизмом

Три вінницьких школи отримали від ГО «Об’єднання «Самопоміч» сертифікати на придбання обладнання у рамках обласної програми «Крок до інклюзії дітей з аутизмом».

Олена Бугакова разом з головою Вінницького ГО «Об’єднання «Самопоміч» Ігорем Ільчишеним  завітали до школи №10, яка отримала кошти на придбання обладнання для сенсорної кімнати.

Директор закладу Світлана Куца розповіла про те, яких результатів досягнуто в навчанні та спілкуванні з особливими дітками, які методи вони використовують для розвитку комунікативних навичок у дітей з аутизмом, про те, як використовується сенсорна кімната. Приємно вразила атмосфера любові, турботи та дружності, яку вдалося створити як педагогічному колективу школи, так й учням та батькам у класах з особливими дітками. Поспілкувалися з педагогами, поспостерігали за навчанням у класах з особливими учнями та погралися з дітьми у сенсорній кімнаті.
Велика подяка педагогічному колективу школи та небайдужим людям, які допомагають реалізувати право кожної дитини на освіту, особливо Ігорю Ільчишену, Олегові Ткаченко, Олені Бугаковій та Тетяні Каменщук.

Дитинство має бути щасливим!

07-12-2016_inklyuziya1