Новини

2017-03-07

Кубок області з самбо відкривали представники «Об’єднання «Самопоміч»

У м. Ладижині Вінницької області пройшов відкритий Кубок області зі спортивного та бойового самбо серед дорослих. Поєдинки проходили  в спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва.  110 спортсменів (80 чоловіків та 30 жінок) старших 16 років з міст Ладижина та Вінниці змагалися за звання Чемпіонів. Ладижин представляла одна команда, місто Вінницю – три.

За підсумками змагань у командному заліку першість області вибороли господарі – команда ДЮСШ Ладижинської ТЕС, друге – ДЮСШ «Спартак», м. Вінниці, третє – ДЮСШ №5, м. Вінниці та четверте – ДЮСШ «Колос», м. Вінниці.

Цьогорічний Кубок став майданчиком для відбору спортсменів у дорослу збірну команду області з боротьби самбо. Чемпіони цих змагань уже 17-18 квітня братимуть участь у Кубку України-2017, який проходитиме у Луцьку.

Змагання мали за честь відкрити депутати Вінницької обласної ради Ігор Хміль (голова обласного осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч») та Вадим Соляник (президент обласної федерації самбо), а по завершенні вручили медалі та грамоти за вагомий внесок у розвиток самбо у Вінницькій області.

Президент обласної федерації самбо, Вадим Соляник, який спостерігав за запеклими поєдинками на килимі, каже, спортсмени-самбісти з Вінниці та Ладижина показали дуже високий рівень підготовки. І він сподівається, нашим спортсменам вдасться гідно представити Вінниччину на Всеукраїнському Кубку з боротьби самбо.

Тренер та директор Ладижинської ДЮСШ Олександр Жарун все своє життя присвятив спорту і розвитку самбо у місті та області. Каже: «Зараз дуже важко заохочувати спортсменів до постійних тренувань, а в подальшому до досягнення спортивних вершин. Особливо це стосується ветеранів. Вся проблема в тому, що нині спортивна галузь недостатньо фінансується державою. Наприклад, робота тренера вимагає перебувати в залі постійно і інколи навіть без вихідних, а зарплатні  отримує «мінімалку». Спортсменам теж платять мізер. Тому замість того, щоб іти на тренування, вони змушені йти на роботу, аби прогодувати свої сім’ї. Мені, як тренеру, доводиться постійно заставляти та якимось чином заохочувати своїх вихованців приходити на тренування і досягати гарних результатів.»

До слова, нещодавно з Кіпру, де проходив Чемпіонат світу з боротьби самбо серед кадетів, повернулося три спортсмени з Ладижина. Брати Анатолій та Микола Кулібаба й Олександр Прищенко увійшли до збірної України з цього виду спорту. Їхня поїздка на Чемпіонат стала можливою завдяки підтримці депутатів  фракції «Самопоміч» та спонсорів із Ладижина.

«Об’єднання «Самопоміч» вітає спортсменів та їхніх наставників. Висловлює подяку тим, хто розвиває спорт на Вінниччині й прославляє нашу область не тільки в Україні. Адже за показниками наша країна – друга в світі за масштабом розвитку самбо. Також бажає гідно виступити в Луцьку на змаганнях Кубку України зі спортивного та бойового самбо.

 

Самбо 04.03.2017_2 Самбо 04.03.2017_3 Самбо