Новини

2017-12-19

Літинчанка Аліна Саранча  демонструвала свій хист до співу

Восьмикласниця Літинської СЗШ 1-111 ст. №2  Аліна Саранча  взяла участь в Х11 Всеукраїнській олімпіаді „Голос країни”, що проходила в другій половині листопада у Києві.

Цього року в найбільших всеукраїнських комплексних музичних змаганнях взяли участь 685 вокалістів  ,  які представляли 195 навчальних закладів зі 106 населених пунктів 24 областей України.

Юна і здібна літинчанка Аліна Саранча під час виступу на музичній олімпіаді демонструвала свій хист до співу в двох номінаціях – „Народний вокал” та”Естрадний вокал”. А допомогали Аліні готуватися до конкурсу її професійні і творчі наставники – Таїсія Шуберт  –  вчитель музичного мистецтва   Літинської СЗШ 1-111 ст.№2  та Любов Ткачук – викладач Літинської дитячої музичної школи.

Днями у Вінниці відбувся фестиваль талантів «Крок до мрії 2017», який зібрав на одній сцені майже 2 тисячі учасників з усієї України. Серед них була і літинчанка Аліна Саранча. На цьому конкурсі дівчинка стала володаркою Гран-Прі фестивалю в номінації «Народний спів».

Загалом, лише за останніх кілька місяців Аліна здобула  шість почесних відзнак за свій спів, майстерне володіння голосом та неабияку його силу, серед яких  – дві  з  Х11 Всеукраїнської олімпіади „Голос країни” – диплом за музикальність та художній образ у номінації сольний спів (народний вокал) та диплом учасника у номінації сольний спів (естрадний вокал).

Але важливим для талановитої  літинчанки є отриманий досвід під час участі в Х11 Всеукраїнській олімпіаді „Голос країни”. Адже щоб потрапити туди потрібно було пройти відбір і оплатити реєстрацію та участь у заявлених номінаціях

Фінансово підтримали дівчину і посприяли в тому , аби Аліна, яка не втомлюється працювати над самовдосконаленням і розвитком  та  прагне досягати нових вершин, потрапила на музичні конкурси, голова Літинської районної організації політичної партії „Об’єднання „Самопоміч” у Вінницькій області Зоя Міклеіна