Новини

2018-04-02

Літинських бабусь запросили поборотись за звання «Супер-бабусі»

Команда літинської «Самопомочі» запросили місцевих бабусь на конкурс «Супер-бабуся» продемонструвати красу своєї зрілості. На запрошення відреагували п’ятеро найсміливіших бабусь району, які змагалися в різних конкурсах.

У першому етапі конкурсу «Візитівка» кожна учасниця артистично представила себе і свій рід. В «Інтелектуальному» змаганні учасниці відповідали на запитання ведучої та відгадувати загадки на кмітливість і вміння логічно мислити. Під час третього смачного раунду «Вправна господиня» учасниці представили традиційну страву української кухні – вареники, пиріжки, печиво .

«В четвертому етапі «Світ моїх захоплень» бабусі демонстрували свій талант.  Вишиті рушники, портрети українських поетів хрестиком, картини , солом’яні капелюхи виготовлені власноруч, речі, зв’язані гачком і шпицями. А також декламували вірші, гуморески, співали пісень – чим тільки не хизувались наші невтомні бабусі» – ділиться враженнями голова Літинської районної організації «Самопоміч» Зоя Міклеіна.

Неабияк потішило дефіле учасниць «Українкою я народилася», де бабусі граціозно демонстрували український національний одяг.

Звання «Супер-елегантність» здобула літинчанка Світлана Миколаївна Микуш . У номінації «Супер-господиня» кращою була Тамара Степанівна Строзюк із села Селище . У номінації «Берегиня роду» перемогла Людмила Володимирівна Гандзюк – бабуся 17 онуків, жителька села Кулига , a у номінації «Супер-артистична бабуся» – літинчанка Марія Григорівна Красноштан. Стрічку, диплом та звання «Супер-бабуся» вручено жительці села Дяківці Надії Іванівні Димковій, найстаршій учасниці конкурсу, найталановитішій майстрині прикладного мистецтва.

«Хто сказав, що є старі жінки?! І не біда, що сивина в чиїсь коси вплелася. Зате душа, як і колись, юна і радісним блиском сяють очі. Старості немає для тих, хто її не чекає і хто проти неї виробляє імунітет» – не стримує емоцій переможниця, супер-бабуся Надія Димкова.

Конкурсантки отримали дипломи, призи, абонементи на журнал «Бабуся».

lpo9oi9ju