Новини

2017-06-21

Мітинг під стінами Верховної Ради України на підтримку проведення політичної реформи

21 червня депутати та представники міських, районних осередків та ініціативних груп ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій області взяли участь у мітингу під стінами Верховної Ради України. Вимога мітингу: провести політичну реформу, а саме: оновити склад ЦВК; скасувати мажоритарну систему, яка призводить до тотальної корупції у передвиборчих компаніях; обмежити політичну рекламу на телебаченні; припинити свавілля центральної влади в Україні.

Президент України і парламентська коаліція мають дотриматись політичних обіцянок і врешті-решт розглянути проекти законів, які є нагальними для проведення політичної реформи. Слід наголосити, що це були вимоги Майдану. Ще 22 лютого цього року Комітет з правової політики і правосуддя ВРУ розглянув на своєму засіданні законопроекти «Про вибори народних депутатів України» №№ 1068, 1068-1, 1068-2, які стосуються виборчої реформи. І коаліція, і Президент говорили, що ці законопроекти будуть визначені як першочергові для розгляду у парламенті. Проте цього так і не сталося.

Президент та коаліція обіцяли змінити виборче законодавство та склад ЦВК, але досі цього не зробили. Спостерігається тотальна консервація влади і небажання змінити політичну ситуацію.

Депутати та представники міських, районних осередків та ініціативних груп ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій області також побували під стінами Адміністрації Президента України, де почав голодування голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України Олег Березюк. На його  підтримку зібралися колеги по фракції , а також депутати та представники міських, районних осередків та ініціативних груп ПП «Об’єднання «Самопоміч» з різних регіонів України.