Новини

2016-12-26

Мужня нація

27-12-2016_sport2

25 грудня під такою назвою у Вінниці пройшли змагання відкритого Зимового Кубку міста Вінниці з рукопашного бою серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат та дорослих.

Майже сотня дітей зі всієї області виборювали своє право отримати призові місця у змаганні. Були запеклі бої, діти виявили велике прагнення до перемоги. Були сльози радості від нагород, були й сльози поразки. Але однозначно це було свято спорту, сили, мужності і азарту!

У двобоях спортсмени не тільки перевірили свої фізичні та психологічні якості, рівень технічної та тактичної підготовленості, а й здобули великий бійцівський досвід (а хтось і перші в житті перемоги) та зробили великий крок уперед над собою.

Багато позитивних емоцій отримали глядачі турніру, це було дійсно незабутнє видовище! В результаті змагань юні переможці нагороджені медалями та грамотами.

Організаторами Кубку виступили голова Федерації рукопашного бою і східних видів двобою Вінницької області Сергій Заєць та голова Тульчинської районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Поджаренко.

Підтримали молодих та талановитих спортсменів Вінниччини депутат Вінницької обласної Ради,  голова Вінницької обласної політичної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль, депутат Вінницької обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Ковальов , депутат Вінницької міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Володимир Околіта, голова районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Катерина Поджаренко.