Новини

2018-11-04

Ми навчимо бути ефективним домоправителем

Щоб бути вправним управителем багатоквартирного будинку, необхідно вміти працювати з бюджетом, організовувати збори, знати як оформити звернення тощо. Усі необхідні знання можна отримати на «Школі ефективного домоправителя», яка у Вінниці відбудеться вдруге.

Перша Школу провели влітку цього року, тоді участь взяли більше 170 вінничан, які відвідали 10 лекцій провідних спеціалістів та фахівців у сфері ЖКГ та ОСББ. Розповідали як управляти будинком, працювати з персоналом, організовувати загальні збори та дізналися головні механізми вирішення складних питань.

«Після закінчення першої «Школи ефективного домоправителя» ми дізналися, з чим найчастіше стикаються управителі будинків, які виклики стають перед ними. Також врахували всі побажання на майбутнє. Ми готуємо до старту новий курс навчання для вінничан, які взяли на себе відповідальність за багатоквартирний будинок», – розповідає організатор Школи, депутат Вінницької обласної Ради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Ковальов.

У рамках національного проекту «Будь господарем власного будинку» депутат Вінницької міської ради Володимир Околіта відвідав більше 30 зборів мешканців багатоквартирних будинків, щоб краще розуміти проблематику на місцях:

«Головна задача – це пояснити ефективні механізми вирішення проблем. На це ми і зробимо акцент під час планування наступної Школи. Ми підберемо найкращих спікерів по основним напрямам роботи й підготуємо необхідні інформаційні матеріали, які можна використовувати під час своєї роботи».

Стартує школа з середини листопада 2018 року. Оголошення із необхідною інформацією, а також  форма реєстрації доступні на офіційній сторінці Facebook «Об’єднання «Самопоміч» – Вінниця (facebook.com/SamopomichVN). Контактний номер телефону для реєстрації – (063) 47-000-44.