Новини

2018-04-04

На «Сонячний Кубок Поділля» до Вінниці приїхали 300 учасників

У Вінниці відбувся щорічний благодійний боулінг-турнір «Сонячний Кубок Поділля-2018», приурочений Всесвітньому дню людей з синдромом Дауна.

Головна мета проекту – пропаганда толерантного ставлення, відкритості та підтримки сімей, в яких є діти з особливими потребами, розвіювання негативних стереотипів та демонстрація можливостей бути повноцінними членами суспільства.

«Це велика соціально значима подія, в якій було задіяно понад 300 учасників, включаючи 30 «сонячний» людей (віком від 0 до 35 років), з них п’ятеро із Немирівського району. Було сформовано 18 команд, по 5 осіб у кожній», – зазначила учасниця проекту, депутатка Немирівської районної ради від «Самопомочі» Світлана Гончарук.

«Ми отримали прекрасну можливість познайомитися, поспілкуватися з такими, як ми. Наш капітан команди «Немирівчани» Артем Калініченко підтримував дух команди протягом гри. Всі зарядилися радістю, гарним настроєм та отримали неоціненний досвід!», – розповідає один з учасників Немирівської команди.

Поки команди змагалися за участь у півфіналі, гостей свята розважали аніматори, працювали декілька локацій з майстер-класами, фотовиставки, презентація книги-казки «В країні Сонця», перегляд короткометражного фільму-казки, відбулась також презентація Всесвітнього соціального проекту «Планета сонячних зайчиків».

Родзинкою заходу став показ колекції дитячого одягу від відомої української дизайнерки Katrin Fox. На подіум вийшли 30 професійних маленьких моделей разом із сонячними дітьми.

Депутатка Немирівської районної ради від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Наталія Охріменко вручила учасникам символічні різнокольорові шкарпетки. До організації проекту долучились також депутат Немирівської районної ради Світлана Гончарук та депутат Немирівської ОТГ Володимир Путрашик.

Кошти, зібрані під час проведення боулінг-турніру, будуть використані на реалізацію програми профорієнтації підлітків з синдром Дауна, а також на облаштування освітнього простору для дітей.

Боулінг турнір турнір 4 турнір 6