2018-05-16

На Вінниччині пройшов перший міжрайонний веломарафон

Головне

У велопробізі по маршруту Чернівці — Шаргород взяли участь майже 200 учасників усіх вікових категорій: наймолодшому велосипедисту Сергійку, який подорожував у супроводі дорослих, минуло 6 років, а найстаршому учаснику, першому номеру чернівецьких велосипедистів — Казиміру Костельному, виповнилося 80.

Після зустрічі байкери двох районів разом вирушили до Шаргорода. З вигуками «Відповідальність починається з мене», «Велосипед – це круто» та «Ми за здоровий спосіб життя» учасники в’їхали до міста, де їх з оплесками зустріли місцеві жителі. Колона рухалась центральною вулицею міста та зупинилась на центральній площі.

Далі всі учасники велопробігу «заправилися» бутербродами, печивом та чаєм в Свято-Миколаївському монастирі, а потім вирушили на екскурсію, яку учасникам провів з тим, щоб настоятель храму. Після відвідин православної церкви учасники мали можливість відвідати католицький костел. Настоятель костелу Святого Флоріана розповів історію храму та провів невеликий катехезіс (католицьке повчання – ред.). Після катехезису велосипедисти попрямували пагорбами Шаргорода, щоб помилуватися шаргородською копією єрусалимської Хресної Дороги.

Впродовж всього маршруту учасників супроводжували працівники поліції та медичної служби. Кожний, хто втомився, мав можливість відпочити: сісти у авто, та їхати позаду колони.

– Велика подяка всім організаторам та учасникам велопробігу. Сподіваємось, що такий захід буде проводитися у нас щороку. Я радий, що багато діток долучилися до здорового способу життя та залишилися задоволені. Вважаю, що ми повинні підтримувати наших дітей та створювати більше можливостей для реалізації їх ідей. Бо діти – то наше майбутнє, – зазначив співорганізатор першого міжрайонного велопробігу, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній раді Вадим Соляник.