Новини

2017-03-14

На вимогу активістів та депутатів на 15.03.2017 року скликається позачергова сесія Вінницької обласної ради

Як повідомив депутат Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль, на завтра, 15 березня на 10 годину скликається позачергова сесія Вінницької обласної  ради.

«Ми отримали вимогу від вінницьких активістів вжити усіх можливих від нас дій і відповідним чином відреагувати на те свавілля, яке відбулося вчора, коли мирних блокувальників на редуті 16-го добровольчого батальйону розігнали і затримали. Так, відпустили, але лише під тиском акцій, які відбулися у Вінниці, Києві, в Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях», – зазначив Ігор Хміль.

Вже підготовлено проект рішення і відповідне звернення. «У цьому зверненні вимагаємо від парламенту розглянути питання про звільнення А.Авакова з посади Міністра внутрішніх справ, В. Грицака – с посади голови СБУ, звільнити з займаних посад заступника голови Національної поліції України В.Аброськіна та керівника Антитерористичного центру В.Малікова, невідкладно вирішити питання звільнення полонених та винести на розгляд Верховної ради України законопроект про тимчасово окуповані території», – уточнив Ігор Хміль.

Президія Вінницької обласної ради призначена на завтра, на 9-у годину ранку.

14.03. Звернення облрада 14.03. Звернення облрада проект рышення 14.03. Звернення громадськості