Новини

2018-11-20

Надання землі учасникам АТО у Гайсині: питання рухається повільно

Нещодавно відбулася сесія Гайсинської міської ради, на порядку денного якої було винесено 38 питань. І хоча депутати мали першим розглянути питання про інклюзивну освіту, однак мітинг під стінами міськради змінив порядок денний депутатів.

Мітинг організували учасники АТО та члени їхніх родин, які вже не один рік просять у міста забезпечити їхнє законне право на отримання земельної ділянки. На що відповідь від міського голови отримують одну й ту ж саму: вільної землі немає.

Про перебіг сесії та рішення депутатів ми попросили розповісти голову Гайсинського осередку «Об’єднання «Самопоміч», депутата Гайсинської міської ради Юрія Кіщенка: «На сьогодні дійсно існує проблема обмеженості земельних ресурсі в місті, а точніше їх неефективне використання. Землі, що могли б надаватися учасникам бойових дій, надані в оренду приватним компаніям, причому на десятиліття. Сьогодні «фахівці» міської ради шукають шляхи подолання проблем, які виникли внаслідок їхньої ж завуальованої діяльності. Залишається лише сподіватися, що мер знайде спосіб виправити допущені помилки, адже вони допускалися саме за його каденції».

До відома :

Станом на листопад 2018  року до Головного управління Держгеокадастру України у Вінницькій області звернулося 18220 учасників антитерористичної операції з клопотаннями про отримання земельних ділянок. З них, 15947 громадян вже отримали накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну орієнтовну площу 23257,6773 г.