Новини

2017-10-24

Найважливішою нагородою є мир

Пам’ятну медаль «За благодійну діяльність» заступник голови обласної Ради, очільник Вінницького обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Ігорь Хміль отримав із рук завідувача сектору державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Олега Дмитрійчука.

Із початку військової агресії на Сході країни і до сьогодні депутат неодноразово бував на лінії розмежування, доставляв речі першої необхідності на передову, допомагав бійцям з амуніцією та військовим обладнанням.

Ігор Хміль був ініціатором волонтерської поїздки на передову всією фракцією «Об’єднання «Самопоміч» обласної Ради. Також він піклується і про ветеранів АТО, котрі потребують реабілітації, медичної допомоги й вирішення юридичних та соціально-побутових питань.

Ця нагорода додає сил і наснаги робити ще більше для наших захисників. Але для мене особисто, і для солдат, із якими за роки волонтерства ми вже побраталися, найкращою подякою за роботу буде мир, – зазначив  Ігор Вікторович, щиро подякувавши за відзнаку. – Для мене – честь долучитися до визволення країни від окупантів і, розуміючи, що за наші мирні дні й ночі хлопці платять своєю кров’ю, кожний українець несе відповідальність перед ними, Богом та перед самим собою.

22687711_525564861112213_479137308458993709_n