Новини

2017-10-19

Наметове містечко: спосіб нагадати владі про обіцяне

Серед тих українців, які встановили наметове містечко в середмісті Києва, щоб змусити владу створити антикорупційний суд, змінити виборче законодавство та зняти депутатську недоторканність були й активісти «Об’єднання «Самопоміч» Вінниччини.
Враженнями від перебування на майдані Конституції перед Верховною Радою поділився учасник захисту України 2014-2015 рр., керівник Оратівського районного осередку «Об’єднання Самопоміч» Вадим Хитрич:
— Сила-силенна людей в однострої для захисту урядових кварталів свідчить про те, що влада боїться людського невдоволення. Але ми, активісти, поводилися спокійно та мирно, нікого не провокували, лише прагнули виконання політичних обіцянок. Тих обіцянок, які привели нинішніх депутатів та чиновників до влади. Змінювати країну потрібно і лише під тиском громадськості влада вимушена робити кроки по самоочищенню. Їй, владі, треба постійно нагадувати, що люди – справжні керівники країни, а президент, міністри та депутати – наймані працівники.
А Максим Гаврилюк, активіст Томашпільської «Самопомочі» висловився так:
— Про зняття депутатської недоторканності нам кажуть вже двадцять років. Настав час дотиснути цю тему і зробити всіх рівними перед законом. І антикорупційний суд, якого влада боїться, має бути створений. Не буде його – ділки, які називають себе політиками, й надалі будуть використовувати державу для власного збагачення.

наметове містечко2

 

 

Хитрич 1

 

 

Хитрич 0