Новини

2018-08-02

Наркомани-вбивці на дорогах

Страшна статистика ДТП через водіїв «під кайфом» чи «під мухою» не зупиняє їх керувати транспортом, наражаючи на небезпеку себе, своїх пасажирів та зовсім незнайомих людей – інших учасників дорожнього руху. Судіть самі: щодня в країні 12 водіїв у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння стають винуватцями трагедій.

Збільшення кількості безтямних водіїв на дорогах Вінниччини відзначив заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Олександр Гаркавюк. Під час звіту у Вінницькій обласній раді він наголосив на тому, що лабораторії Вінниччини працюють не цілодобово, а отже вчасно визначити ступінь наркотичного сп’яніння буває дуже проблематично.

За ініціативою заступника голови обласної ради, депутата обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ігоря Хміля одразу ж був скликаний круглий стіл фахівців і експертів. Олександр Гаркавюк висловив думку про необхідність термінового придбання хроматографа для забезпечення цілодобової роботи лабораторії «Соціотерапія».  Правоохоронець відзначив, що хроматограф прискорить процедуру виявлення наркотичного сп’яніння і дасть можливість затримати порушника та вилучити в нього права, а не відпускати його знову на дорогу.

08_2 серпня 2018 Звіт нацполіції2

08_2 серпня 2018 Звіт нацполіції4

08_2 серпня 2018 Звіт нацполіції5