Новини

2019-06-11

Народні депутати «Самопомочі» – серед лідерів доброчесності за версією руху «Чесно»

13 народних депутатів «Самопомочі» увійшли до рейтингу найефективніших парламентарів. Діяльність депутатів проаналізували за кількома критеріями і відібрали 25 найкращих. Понад половина з них – від «Самопомочі».

Аналітики руху «Чесно» проаналізували роботу парламентарів за шістьма антикритеріями: кнопкодавство, прогульництво, підтримка антидемократичних ініціатив, гречкосійство, фігурування в антикорупційних розслідуваннях. Таким чином, чим вищий бал було присвоєно народному обранцю, тим менш доброчесним він є за методологією.

У результаті найнижчі бали отримали 13 нардепів від «Самопомочі», зокрема Оксана Сироїд, Любомир Зубач, Тетяна Острікова, Олег Лаврик, Руслан Сидорович, Роман Семенуха, Ірина Подоляк, Лев Підлісецький.

Один з найпоказовіших критеріїв – підтримка п’яти політичних реформ: Виборчого кодексу, закону про Вищий антикорупційний суд, фінансування партій з державного бюджету, створення НАБУ, скасування загального нагляду прокуратури. Нардепи «Самопомочі» не лише підтримали кожну із них, але й були їх співавторами та співрозробниками.

За матеріалами  https://www.chesno.org/post/3308/