Новини

2017-06-23

Ніч перед Адміністрацією Президента України

Депутати Вінницької обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч» згуртувалися для підтримки своїх колег по партії Олега Березюка, Оксани Сироїд, Тараса Пастуха, які оголосили голодування.

Депутати Ігор Хміль, Вадим Соляник, Сергій Стаднік, Ярослав Хребтій, Євген Власюк, Ірина Колесник, активіст Вадим Хитрич  ніч з 22 на 23 червня провели в спальниках на сходах Адміністрації Президента України, де голодують депутати Верховної Ради в знак протесту проти дій центральної влади, яка довела до «сміттєвої» облоги місто Лева.

Станом на 23 червня голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк уже п’яту добу голодує проти свавілля деспотичної держави та на підтримку львів’ян, щодо яких влада влаштувала сміттєву блокаду.

За словами Олега Березюка, єдина якісна річ — сподівання, що люди почали думати інакше, бо влада не реагує ніяк. «Я вірю, що таки живу в демократичній державі. Для мене це держава, в центрі уваги якої є людина, її життя і здоров’я. За великим рахунком, термін мого голодування залежить від Президента України, який є інституцією, не особою. Він є гарантією виконання Конституції і дотримання прав людини. У його руках сьогодні людські життя: львів’ян, моє та інших.

«В єдності — сила. Це не лозунг. Це дія і вчинки», — зазначив на своїй сторінці в Facebook голова Вінницької обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль.

IMG_2630

IMG_2583 IMG_2589 (1)

IMG_2602 IMG_2591 IMG_2589

IMG_2570