Новини

2018-11-01

Нова програма «Самопоміч-країна» від 31-10-2018

Львів впроваджує сучасні технології в освіту. Випускники Львівських шкіл здобувають найвищі бали ЗНО. Так буде по всій Україні.

Безпековий форум-2018: авторитетні експерти, політичні діячі з-понад 10 країн світу з’їжджаються до Львова. Майже понад півсотні спікерів, понад 200 учасників спільно шукають відповіді, як гарантувати безпеку в світі.

Андрій Садовий: «Люди всього світу зібралися, щоб спільно проаналізувати виклики, які є перед Україною і світом».

Цьогоріч тема дискусій-економіка війни та війна економік.

Економічна окупація: які загрози несе Північний потік -2 – одна із провідних тем форуму, адже Росія будує газопровід в обхід України. А ось для Європи економічна привабливість цього північного потоку може обернутись розколом ЄС і залежністю від Кремля.

Спроба анексії Азовського моря – це ще одне гостра тема на Безпековому форумі, адже Росія збільшує присутність військових кораблів. Експерти наголошують, що українська влада повинна швидше реагувати на проблему та заручитись підтримкою міжнародних партнерів.

Кожного, хто прагне успіху для України і готовий до викликів, які принесуть перемогу – Андрій Садовий кличе у свою команду: «Час об’єднатися всім, хто хоче реальних змін. У своїх громадах і в Україні. Долучайтесь!»

Про все це детальніше дивіться в новій програмі «Самопоміч-країна» зараз.