Новини

2018-09-26

Нові  рекорди в Тульчині від спортсменів з усієї України  

Спорт – тернистий шлях до поставленої мети. Тільки наполеглива праця над собою зможе допомогти досягнути поставлених цілей. І це підтвердили близько 150  молодих спортсменів, які зібралися на 11-у традиційному Всеукраїнському турнірі змішаних єдиноборств. Турнір зібрав у Тульчині спортивну молодь віком від 8 до 15 років з різних міст України.

Організатор турніру та тренер Тульчинської команди «Гепард» Володимир Соляр розповів, що цьогорічні змагання зібрали одних із кращих юних бійців змішаного стилю боротьби.

«Протягом дня на майданчиках проходили досить напружені та безкомпромісні поєдинки.  А під час відкриття вихованцю клубу «Гепард» Вадиму Сакалу вручили посвідчення Майстра Спорту з фрі-файту. Також спортсмени клубу отримали посвідчення Кандидатів у Майстри Спорту зі змішаних єдиноборств ММА»,  – говорить Володимир Соляр.

На урочистій церемонії нагородження дітей-спортсменів привітали міський голова Тульчина Валерій Весняний. Із добрими побажаннями та словами підтримки звернувся до чемпіонів президент обласної федерації з самбо, депутат Вінницької обласної ради від «Самопомочі» Вадим Соляник. Він коментує: «Я завжди підтримую розвиток спорту на Вінниччині. Адже спорт – один з напрямів діяльності молоді, який згуртовує дітей. Заняття спортом – загартовує їх характер».

DSC_0678 DSC_0739 DSC_0737DSC_0713DSC_0710DSC_0714DSC_0701DSC_0688