Новини

2016-12-16

Об’єднання «Самопоміч» не дає сумувати вінницьким пенсіонерам

За ініціативою голови Тульчинської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Поджаренка та за підтримки депутата Вінницької обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Ковальова, депутата Вінницької міської Ради від «Об’єднання «Самопоміч» Володимира Околіти та голови Вінницької районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Катерини Поджаренко були організовані комп’ютерні тренінги для людей поважного віку «Світ Інтернету для кожного». Робота тренінгів триває понад два роки.
Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Вчать тут найбільш корисних речей, починаючи з азів: як вмикати комп’ютер і користуватися мишкою, працювати в текстовій програмі Word, робота з папками та файлами, пошук та копіювання необхідної інформації в мережі Інтернет. У багатьох проживають родичі за кордоном, тому актуальним є спілкування в соцмережах та користування програмою Skype. Усім премудростям комп’ютерної справи відвідувачів старшого віку навчають тренера чотири рази на тиждень, протягом трьох тижнів на базі Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва. Навчаються одночасно 2 групи по 10 осіб. Нещодавно відкрили ще одну групу з поглибленим вивченням файлових програм: документ Microsoft Word та презентація Power Point. Заняття тривають по дві години.
Незважаючи на вік, учасники тренінгів вирізняються ентузіазмом та наполегливістю. Крім того, такі курси є додатковим майданчиком для спілкування.
Комп’ютерні тренінги є абсолютно безкоштовними. Команда ініціаторів проекту буде й надалі допомагати людям похилого віку жити повним життям та в повній мірі використовувати всі переваги цифрових технологій.