2017-07-06

«Об’єднання «Самопоміч» пишається своїми волонтерами

Фото_Стефаненко_Пухальська

Перед вами — Наталія Григорівна Пухальська, мама двох синів. Олександра  Пухальського, в пам’ять про якого вже сім років в с. Ободівка Тростянецького району проводиться турнір серед юнаків і дівчат з вільної боротьби. http://vinnytsia.samopomich.ua/turnir-z-vilnoji-borotby-za-pidtrymky-samopomochi-projshov-v-obodivtsi-trostyanetskoho-rajonu/.

Наталя Григорівна особисто приймає діток, які приїздять в березні, готує для них страви, годує і тішиться тим, що щороку кількість учасників змагань стає все більше. Зі словами вдячності постійно говорить про друзів Саші, який трагічно загинув сім років тому. Розповідає, що і в Одесі, і у Вінниці, і в Тростянці є молоді люди, які завжди їй допомагають. Це вони виступили ініціаторами проводити щорічний турнір в пам’ять її Сашка.

Другий син – 15-річний Дмитро, якого Наталія Григорівна всиновила три роки тому. Забрала зі Жмеринського інтернату, куди хлопчина із Шаргородського району потрапив після смерті батьків. Без сліз не можна слухати розповіді Наталі Григорівни про її поневіряння, стіну чиновницького бездушшя, на яке наштовхувалося щире бажання жінки-мами ростити і виховувати дитину.

Попри горе та страждання, які випали на долю, Наталія Григорівна дуже тепло відзивається про друзів першого сина, дякує усім, хто підтримує її на життєвому шляху. Окремі слова подяки висловлені активістам «Об’єднання «Самопоміч» Ігорю Хмілю, Андрію Ковальову, Володимиру Околіті, Андрію Поджаренку, які допомагають у проведенні щорічного турніру з вільної боротьби в Ободівці.

Наталія Пухальська з вірою та надією дивиться у майбутнє. У спільне майбутнє зі своїм сином Дімою, якого вчить, виховує, ростить.

DSC_1277